Beseda na Hutisku měla hojnou účast

Skvělé!. Hojná účast a zájem lidí vzbudila beseda Co nabízí rok 2018. Karasova obecní knihovna na Hutisku praskala ve švech a celá beseda se nesla v přátelské atmosféře. 

Beseda začala krátkým představením, jelikož jsem na Hutisku přednášel poprvé. Poté už následoval popis, co přinese rok 2018 globálně z pohledu lidstva. Popsali jsme si jednotlivá čísla, se kterých se rok skládá a jaké mají vlastnosti.

Druhá část besedy se nesla v duchu osobních ročních vibrací. Návštěvníci besedy si sami spočítali svou osobní roční vibraci a následně poznali, co jim daný rok přinese.

Nechyběl prostor ani pro dotazy. Vyberu třeba jeden z nich, kdy návštěvnice se ptala, jestli pak u pokladny dokážu vypozorovat v jakém znamení se zákazník narodil. Zde jsem odpověděl, že pár krát se mi to i podařilo, ale také jsem se i zmýlil.

Celý večer byl zakončen krátkým povídání s návštěvníky a také došlo na prodej posledních kousků knihy FIRMA JAKO TÝM – Proč jsme pro kolektiv užiteční, kdy návštěvníci obdrželi i osobní věnování z podpisem. To všechno za opravdu hojné účasti. Lidé se zajímali, paní knihovnice byla nadšená. Proto zřejmě časem opět nějakou besedu uspořádáme.

Fotogalerii z besedy připravuji

Comments

comments