Besedy, které budu pořádat od roku 2018

Přátelé, dnes bych s Vám chtěl sdílet seznam besed, které budu od roku 2018 publikovat. S kým by některé téma rezonovalo, můžete se ozvat a pokusíme se ho uspořádat. Za osm let zájmů o různé duchovní směry, se mi podařilo vybrat ty nejefektivnější a pro život nejpraktičtější témata. Tady jsou

Co nabízí rok 2018 

Beseda představuje charakter roku 2018. Povíme si, co nám tento rok nabízí jako lidstvu. Zjistíme, co tento rok představuje pro každého návštěvníka zvlášť a to pomocí jednoduchého výpočtu. Naučíme se vnímat význam čísel, pochopíme jejich koloběh

 

Jaké je moje pravé Já

Beseda vede k uvědomění si, kdo skutečně jsem, častokrát se hledáme, protože sami sebe neznáme. Přitom od otázky, kdo jsem, se odvíjí veškeré činy. Povíme si o tom, odkud pocházíme.Ukážeme si způsob, jak nejefektivněji poznat, kdo skutečně jsem.Zjistíme, kam v tomto životě mířím, co může být mou cestou k rozvoji, jaké zde mám úkoly či poslání.

Jak udržovat život v rovnováze

V této besedě si představujeme, jak život uchopit do svých rukou a být šťastný.  Proto si budeme povídat o čtyřech základních životních hodnotách, které zaručují stabilitu a život v rovnováze. Budeme si povídat o zdraví, o vztazích, ale také o práci a financích. Kromě těchto čtyř hodnot si ve stručnosti představíme šest opozic, při kterých se snažíme v životě najít soulad. Podrobnější charakter opozic je možné absolvovat přes seminář 8 stupňů vývoje znamení zvěrokruhu.

 

Co vede k bdělému životu

Bdělý život je stav, kdy o věcech a skutečnostech, už přemýšlíme a nahlížíme z hlubokého významu. Vše se děje, jak má být. Ukážeme si, co vše na nás působí, aniž si to většina z nás uvědomuje. Všechno tohle je shrnuto do jednotlivých 9 tříd poznání, které při besedě ve stručnosti představím. Každá třída má svůj charakter. Od jedinečnosti přes spolupráci, tvořivost či stabilitu, se dostáváme postupně k harmonii a k bdělému souladu. Tato beseda slouží k představení bdělého semináře.

Comments

comments