Čtyři důvody, které vedou astrologa do voleb

Přátelé, slunce nám 20.3. vstoupilo do znamení Berana, čímž nám začalo jaro. Beran v sobě nese jiskru nového začátku, rozhodnost a tak bych stejně stručně (jak to tohle znamení umí) představil několik důvodů, proč dát v komunálních volbách v listopadu 2018, křížek právě mojí maličkosti. Najdete mě na kandidátce strany Moravané, bez politické příslušnosti, ale s vlastní cestou vědomého programu, který má připomenout občanům jejich vlastní nekonečný potenciál a vnitřní energii, kterou disponují. Takto se z Rožnova může stát bdělé a vědomé město. 

Důvod 1: VOLÁNÍ DUŠE
Centrální důvod je, že moje duše si zde přeje zažít zkušenost. Lidé narození 3, 13 a 23 dne v měsíci, jsou pro úřad, státní správu a politiku jako stvoření. Mají totiž za životní úkol pochopit jak duchovní, tak i pozemský zákon a pořádek. Pár těchto zástupců najdeme i v současném zastupitelstvu Rožnova p.R. Proto vnímám politiku, jako svůj posun duše dál.
Do tohoto životního úkolu spadá také astrologie, o kterou jsem se začal před 7 lety zajímat. Částečně tedy tohle zadání už plním.

DŮVOD 2: OPOZICE MEZI RODINOU A VEŘEJNOSTÍ (RAK – KOZOROH)
Dalším aspektem je skutečnost, že moje Slunce v Kozorohu a Luna v Raku stojí přímo naproti sobě v osobním horoskopu zrození, spojeny se stálicemi Vega a Sirius. Říká se tomu opozice, termín jenž se vyskytuje i v politice. Opozice ovšem není žádný rozum zadarmo, jak prohlásil jednou premiér Topolánek. Opozice je vnitřní vedení dialogu. Ten dialog ukazují právě tyto dvě znamení. Rak (rodina) Kozoroh (veřejnost). Tuším, že právě zástupce zemského znamení Kozoroha v současném zastupitelstvu chybí. Právě touto opozicí mohu přispět občanům k tomu, aby se třeba více zajímali o věci veřejné. 

DŮVOD 3: PŘINÉST DO ROŽNOVA INSPIRACI VĚDOMÉHO A BDĚLÉHO ŽIVOTA
Základem tohoto třetího důvodu je možnost, aby lidé poznali, kým skutečně jsou, odkud pochází a kam míří. Tím se často změní postoj k životu. V současnosti již probíhá transformace společnosti. Lidé se více obracejí k sobě, hledají se, začínají si uvědomovat svou hodnotu. Totéž se začíná dít i v politice, i zde se objevují první lidé, jenž by rádi dělali politiku srdcem a čestně. Pokud má tato transformace pokračovat, tak je opravdu třeba začít od každého občana, potažmo od komunální politiky. Když se povede z Rožnova udělat bdělé a vědomé město, může se stát inspirací pro další města, ne-li pro celou republiku.

DŮVOD 4: KAŽDÝ VLÁDCE MĚL NA SVÉM PANSTVÍ ASTROLOGA
Čtvrtý důvod vyplývá už tak trochu z dějin minulosti. Panovníci se odjakživa obklopovali na svém panství o astrology, proč tedy tuto tradici neobnovit a nedosadit astrologa přímo do zastupitelstva? 

Takže tohle by byly čtyři body, které cítím za důležité zmínit. Komu je tento pohled blízký, může mi ten křížek dát. Za hlasy všem děkuji a v dalším článku uvedu, jak vnímám proměnu společnosti a politiky.

Comments

comments