Do komunálních voleb 2018 pro vědomý Rožnov

zdroj: https://www.relaxos.cz/roznov-pod-radhostem-a8-403-0-cz.htm

Přátelé, dnes bych s Vámi chtěl sdílet možnost, která se mi naskytla ke konci roku 2017. Byla mi nabídnuta možnost kandidovat do obecního zastupitelstva Rožnova p.R. Tato pozvánka do politiky, mi byla nabídnuta od předsedy rožnovské strany Moravané a já nakonec souhlasil s podmínkou, že kandidátku vyplním, ovšem jako kandidát bez politické příslušnosti

KDO JSEM
Jsem člověk, jemuž nechybí elán, průkopnický duch a smysluplné ambice. Tohle vše propojuji s intuicí a vnímavostí, která si podává ruce s odpovědností a počáteční zralostí.

DO POLITIKY JSEM BYL POZVÁN
Je velký rozdíl, pokud se člověk do politiky žene vlastním úsilím, nebo je zde pozván na základně toho, co už udělal. Mě potkal ten druhý způsob, který vnímám jako ušlechtilejší. Hovoří za mě každodenní práce za pokladnou v obchodě, či práce veřejná přes astrologii, besedy a různé konzultace. Každou touto službou ukazuji radost a cestu k vědomému životu. Tak proč to nezkusit přenést i do politiky, což je také služba jako každá jiná.

PROČ JAKO KANDIDÁT BEZ POLITICKÉ PŘÍSLUŠNOSTI
Necítím potřebu se hlásit a vstoupit do nějaké strany, protože ze zkušenosti vím, že to s sebou přináší navíc boj odlišných názorových systémů. V životě jsem inspirován čtyřmi a pátou dohodou od toltécké moudrosti. Mám svůj vlastní vědomý program, který považuji za životodárný pro každého občana individuálně.

Razím cestu, že pokud máte v životě jakýkoliv záměr, tak začněte, ostatní, se časem přidají. Tím pádem se ukáže, že nikdy na nic nejste sami. Proto zatím necítím potřebu se do nějaké strany hlásit.

V dalším příspěvku představím svůj program pro vědomé město Rožnov p.R.

 

Comments

comments