Pro ty, co se chtějí podívat do hloubky, pod pokličkou své duše, doporučuji osobní horoskop zrození. Osobně neznám nic přesnějšího, než právě tento dokument. Horoskop zrození se dá charakterizovat jako jízdní řád života. Oproti Životním etapám v intuici se jedná o dokument více praktický, přesnější, detailnější. Mohu skutečně jen doporučit. Potřebuji znát jen datum narození, přesný čas a místo. Cena horoskopu je 1 700 Kč.

Co horoskop zrození obsahuje

1.) základní informace o horoskopu (rozložení polarity, kvality znamení, rozložení živlů a poměry planet nad obzorem, pod obzorem, respektive na východní i západní straně horoskopu.

2.) karmické záležitosti ( popisuji karmické slunce a lunu z hlediska rodové linie. Dále se věnuji prvku černé luny, našemu slabému místu a na závěr druhé části věnuji lunárním uzlům, které nám ukazují odkud a kam míříme.

3.) životní etapy (zde popisuji podrobně jednotlivé životní etapy, které se nás dotýkají, začínám od našeho tělesného já, přes finance, učení, rodinu, milostné vztahy, práci, vztahy partnerské, kariéru, přátelé a další.

4.) aspekty v horoskopu (popisuji aspekty v horoskopu, které nás formují.

5.) prognózy (tady na základě tranzitů pomalých planet, popisuji prognózy, co dotyčný aktuálně zažívá.

Důležité upozornění

Osobní horoskop zrození je velmi časově náročná práce, proto je čekací lhůta na vypracování 1 měsíc. Tady z kapacitních důvodů, nemohu být rychlejší, neboť přednost mají většinou konzultace či výklady karet. Děkuji za pochopení.