Ezoterický kroužek v Rožnově p.R.

Ezoterický kroužek je inspirován Aténskou školou. viz. obrázek
Ezoterický kroužek je inspirován Aténskou školou. viz. obrázek. zdroj: http://www.burjanoskole.sk/?p=377

Velmi zajímavý projekt se rýsuje v Rožnově p.R. Místní středisko volného času se chystá dát do nabídky ezoterický kroužek. Cestou tohoto kroužku je ukázat duševní stránku člověka, ale také pohled na svět, jaký ve skutečnosti je. Kroužek bude určen pro děti druhého stupně základní školy, středoškolákům, ale i dospělým. 

Kroužek obnovuje návrat k podstatě a moudrosti, která je nám dána od přírody a od nás samotných již v době narození.  Klasickým příkladem muže být Pythágoras, jenž už před naším letopočtem, zákládal tzv. numerologické školičky.

Středisko volného času má širokou nabídku kroužků, ať už v oblasti sportu, manuální činnosti, jazykové kurzy atd. Ezoterický kroužek pomůže lidem, aby dosáhli harmonii těla a duše“ shodují se Martin Navařík, ředitel SVČ a Jiří Kubják, jenž bude průvodcem kroužku.

S čím si budeme hrát
Ačkoliv bude kroužek velice poučný, nebude ztrácet jiskru elán v podobě hry. Razíme poznání, že člověk by si měl během života HRÁT VĚDOMĚ, bez ohledu na věk. Hrát si budeme s barvami, čísly, planety, pomáhat nám budou pro inspiraci i různé obrázky.

Co budeme potřebovat
Postačí zájem a chuť porozumět věcem, které nám jsou ukryté a které nám nikde ve školách neřeknou. Doporučuje se zakoupit jeden sešit. Tloušťka sešitu, linky či čtverečky je na zájemcích, co komu lépe vyhovuje.

Co kroužek přinese
Kroužek přinese zdravé, sebevědomé lidi, kteří poznají svou vlastní hodnotu. Porozumí, kdo skutečně jsou. V praxi se to může projevit např. vhodným výběrem školy, zaměstnání, výběrem životního partnera, objevení svého talentu a mnoho dalších skutečností.

Zájemci se mohou hlásit na Jiri.Kubjak@seznam.cz a od května bude možno se hlásit i přes středisko volného času Rožnov p.R.

PŘIPRAVUJEME: video rozhovor na toto téma a další podrobnosti. Sledujte tyto stránky, děkujeme a těšíme se na Vás.

Comments

comments

Napsat komentář