Jak se plní přání

https://pixabay.com/cs/mock-up-d%C4%9Bv%C4%8De-expozice-mlad%C3%BD-modely-2387582/

Všichni toužíme po různých věcech, máme nějaká přání. Toužíme mít velkou a šťastnou rodinu, milujícího partnera, chceme urovnat vztahy v rodině, s blízkým okolím, někteří chtějí jiné zaměstnání a adekvátní finanční ohodnocení. Přání a tužeb je spousty, častokrát jsou spojování s očekáváním. Dnes bych s vámi chtěl sdílet článek o tom, jak se mi jedno přání splnilo.

Přeji si dělat, co mě baví
Vzpomínám na 15 srpen roku 2015. Tenkrát se začala psát etapa jednoho přání. Byl jsem v osobní roční vibraci čísla 3, měl za sebou stěhování a druhé propuštění z práce v roce. Až mi na návštěvě Místa v srdci na Prostějovsku, kde jsme ve skupině sdíleli poznatky s knížky Rozhodni se, přišla myšlenka. V rozmezí od 2.1. do 2.7. 2017, si přeji začít dělat už jen to, co mě baví.

Odpočítávání začalo
Tehdy mi ve skupině řekli „dáváš si dva roky na realizaci tohoto přání, z nás všech je to nejdelší období, copak si tedy přeješ dělat?“ zeptal se Vladimír Böhm, autor knihy Rozhodni se.

Přeji si vytvářet osobní horoskopy zrození, vytvářet pro sebe i pro lidi životní projekty v různých oblastech života, poskytovat konzultace. Cítím, že je to moje poslání.“ Navíc to vnímám jako službu ostatním, ten nejušlechtilejší čin, co mohu ze sebe projevit.“ byla moje odpověď.

Tu službu ostatním, projevujeme ve všech oborech, kde působíme. Je jedno jestli jste ředitel fabriky, dělník, prodavač, nebo účetní. Vše najdete ve službě. Vyzkoušel jsem si práci ve fabrikách i v obchodě, abych prožil a poznal různé zkušenosti. To poznání přineslo, že je mi bližší obor prodavač v obchodě s potravinami, než abych stál někde ve fabrice za pásem. To už je ale o vnímání na každém z nás.

Jak je důležité načasování
Není možné, vše učinit ze dne na den. Je třeba si umět událost načasovat na nejvhodnější období. Již během roku 2015 se přání jako takový první impuls vyslalo do vesmíru. Celý rok 2016 byl ve znamení hojnosti, kdy v průměru jednou týdně se pracovalo na nějakém rozboru či horoskopu, spousty služby a práce, nejen v oblasti ezoteriky, ale i civilního zaměstnání (logistik). Vše bylo přesně tak, jak se od osobního roku vibrace čísla 4 dá předpokládat. Dále mi bylo jasné, že v roce 2016 se mám uzemnit, nepodnikat nic nového, prostor na změnu nebyl tehdy vhodný a tak jsem bez jakéhokoliv očekávání fungoval dál ve stabilních zajetých kolejích.

Přání bylo zhmotněno jak na duchovní, tak na materiální rovině.
Až skutečně od roku 2017 se přání plnohodnotně zhmotnilo. První polovina roku 2017 sice působila nemasně, neslaně, rovněž přišla další změna civilního zaměstnání, protože celá synchronizace energií rozhodla, že již patřím jinde. Osobní roční vibrace čísla 5 na sebe nenechala dlouho čekat, když v pátý měsíc roku 2017, tedy v květnu, nastal zlom. Změna se projevila i v materiálním pracovním životě, kdy jsem hlásil nástup do daleko menšího obchůdku s potravinami.

Dnes poskytuji službu ostatním jako prodavač v menším obchůdku s potravinami, kde jsme opravdu zaměřeni na péči o zákazníka a službu. Veškerá astrologie, horoskopy, rozbory či konzultace, jsou mojí druhou tváří tvořivosti. Vnímám to jako nádherné zhmotnění přání jak na pozemské, ale i duchovní rovině. Obě tyto povolání ke mě patří a obě dělám s úsměvem a se srdcem na dlani. Dělám co mě baví a jsem šťastný.

 

 

Comments

comments