Když Saturn promluví

https://pixabay.com/cs/astronomie-saturn-satelit-planeta-2064256/

Náš moudrý učitel, přísná vesmírná planeta, jenž nám nedá nic zadarmo, neustále nás podrobuje zkouškám, abychom se stali zkušenější a zodpovědnější. Řeč je o Saturnu, nebeskému tělesu, kterému se říká časová planeta zralosti. Jak se projevuje, popisuji níže v článku. 

Tam kde máme Saturn, máme nedostatek a překážky v životě.
Tam kde v osobním horoskopu máme planetu Saturn ve znamení a astrologickém domě, dostáváme od života nejvíce lekcí, překážek a omezení. Je jedno, jestli se téma našich lekcí a zkoušet týká financí, práce, vztahů, přátel či sexuality a dalších etap. Všichni ten „dluh“ někde máme a jsme tady proto, abychom na tomto tématu zapracovali. Zde nám nikdo nedá nic zadarmo. Mnozí lidé mohou na tuto planetu nadávat, osobně jsem za tuto planetu rád, protože na druhou stranu si uvědomme, že Saturn je přísný, ale spravedlivý, měří všem stejně (Kozorohům možná ještě přísněji). Ty překážky dostáváme, pro náš vývoj, zkušenost, zralost. Až přijde čas, vše se obrátí. Kdyby Saturnu nebylo, tak bychom asi všeho hned docílili, nebylo by omezení a překážek, jenže položme si otázku. Nebyla by to potom nuda a vážili bychom si všeho, co by nám hned jako na povel přistálo z nebe? Osobně si myslím, že nikoliv. Saturn nám zkrátka říká „až přijde čas„. A ten je u každého různý z hlediska jeho vývoje.

28 – 29 rok života, nastává období emocionální zralosti
První takový zlom může nastat nejdříve od 28  – 29 roku života. Osobně tohle období prožívám od začátku roku 2017, které se nebojím nazvat osvobození. Cítím se uvolněnější a zbavuji se obav či strachu. Na Valentýna, čili 14. února, se planeta Saturn v mém osobním horoskopu zrození, dotkla tranzitního Saturnu, nastal tzv. návrat Saturna. Je to období 29 roku života, kdy člověk dozrává. Začne se zapojovat 5 čakra, která je o komunikaci, vyjadřování, projevech na okolí.

Nastal silný zážitek, najednou jsem při návratu Saturna ucítil, jako kdyby mi někdo shodil obrovský balvan na mém břemeni. Snad o to intenzivnější zážitek byl, neboť jsem narozený ve znamení Kozoroha a těm Saturn vládne.

Kdo tímto věkem či návratem procházel, může připojit své zkušenosti a poznatky.

Comments

comments