Lze si vybrat partnera na celý život? Cesta k tomu vede.

Zdroj: https://pixabay.com/cs/m%C3%B3da-%C5%BEena-portr%C3%A9t-model-3080644/

V dnešním článku se dostávám poměrně na tenký led, jelikož vznáším úvahu. Zda-li pak je vůbec možné, vybrat svého životní partnera a s ním opravdu kráčet bok po boku celý život. Dnes častokrát slýcháme, jak jsou vztahy časovaná bomba, nebo že se každé druhé manželství rozvádí. V následujícím článku zmiňuji různé faktory, které vedou ke změnám vnímání a silně ovlivňují výběr životního partnera. 

Vybíráme egem, nikoliv duší
Většině z nás se zalíbí sympatická slečna nebo mladík. Začneme po protějšku toužit a snažíme se udělat mnohdy první poslední, abychom se ve finále stali těmi vyvolenými. Většinou nás na první pohled zaujmou fyzické dispozice a potom poznáváme vnitřní stránky Bohužel tohle snažení se nese v duchu velkého očekávání a také řeči ega. Chci aby byl/a moje/můj. Možná sice poznáváme vnitřní stránky, ale dovedeme je těžko pojmenovat, nebo neznáme, kým jsme my sami.

Kým jsme a koho tedy najít
Říká se, že lidé by měli být rozdílní proto aby se milovali a zároveň podobní, aby si rozuměli. Zkuste tohle skloubit dohromady. Vůbec to není snadné a o co složitější je, když vlastně ani neznáme kdo jsme my sami. Jak potom k sobě najít životní protějšek? Nejefektivnější cesta, jak z toho ven, vede přes osobní horoskop zrození. Z pouhého data narození, přesného času a místa. Poznáme ihned, kým vlastně jsme a mnohokrát nám tohle poznání může usnadnit výběr partnera. Jen si představte, že jste třeba slečna citlivěji založená (tzn. silný živel vody), zahledíte se do sympatického mladíka, jenž má např. silně obsažený oheň v horoskopu. Už tady bliká první varovná kontrolka, že to dlouho  nebo vůbec nebude fungovat, neboť se jedná o naprosto rozdílné vnímání.

zdroj: https://pixabay.com/cs/m%C3%B3da-%C5%BEena-portr%C3%A9t-model-3080644/

Osobně mi třeba astrologie v tomhle hodně pomohla. Vyhnete se zbytečných nedorozumění, které by v budoucnu mohly být klíčové ve fungování jakéhokoliv vztahu. Proto tedy osobní horoskop zrození doporučuji. Můžete si ale tímto vším projít a prožít, zkusit na vlastí kůži, s tím, že následky rozhodnutí druhé varianty, mohou být někdy i dosti bolestné. Každopádně je to o zodpovědnosti za vlastní život. Nikdo nikdy vám zaručený návod nedá.

 

Comments

comments