Můj příběh

Příběh, který popisuji, se datuje od roku 2008. Tehdy jsem byl studentem na SŠIEŘ v Rožnově pod Radhoštěm, kde do třídy přišly spolužačky s tím, které znamení se hodí ke kterému. Tenkrát jsem takovým hláškám moc nevěnoval pozornost, dost možná i proto, že moje sluneční znamení Kozoroha, si potřebovalo tohle vše jak se říká osahat a poznat z praktické stránky. Také jsem tenkrát měl vztah se slečnou narozenou ve Lvu a hlášky typu, že zrovna Kozoroh a Lev se k sobě vůbec nehodí, mě ze začátku spíše od znamení zvěrokruhu odtahovaly. Později jsem si uvědomil, že to všechno má něco do sebe, když jsem pozoroval okolí a vztahy kolem sebe. (pozn. se slečnou ve Lvu to fakt nemělo dlouhého trvání.)

Intenzivnější zážitek ale přinášel spíše moje opakované ztráty zaměstnání. Pracoval jsem jako frézař, soustružník, lisař, skladník, údržbář, prodavač, ale působil jsem také v administrativě či jako dělník ve výrobě. Fungoval jsem v jednosměrném, dvousměnném, třísměnném provozu, zažil jsem si i dvanáctky. Celých 10 let jsem se doslova hledal.

Při přemýšlení, proč se mi tyhle události pořád opakují, mě cesta přivedla k astrologii. Poznal jsem tak sám sebe a ucítil, že vypracovávat lidem osobní horoskopy zrození a poskytovat konzultace, je mým posláním.

Začal se více zajímat o astrologii. Když za mnou dnes přijdou lidé na konzultaci, tak pozoruji, jak se zabývají problémy, které jsem si sám zažil, ať to byla práce či vztahy. S odstupem času těch 10 let vnímám jako cennou zkušenost.

Nyní tvořím osobní horoskopy zrození, sdílím různé články či videa, začal jsem se zajímat o komunální politiku, kam bych rád přispěl svým poznáním vědomého života.

I můj osobní život se dostal do rovnováhy. V listopadu 2014 jsem poznal svou partnerku, se kterou se nám v březnu 2018 narodil syn Daniel. V září tohoto roku jsem se oženil a mám krásný harmonický vztah.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.