Profilovka

Můj příběh by se dal nazvat jako hledání sebe sama v pracovním, ale i v soukromém životě. Patřil jsem k mírné a tiché povaze, takový introvertní typ, spíše uzavřený do sebe. Najednou je vám 15 let a vy se máte rozhodnout pro střední školu či učiliště. V tak brzkém věku těžko víte, co byste skutečně chtěli v životě dělat. Patřil jsem k průměrným až k podprůměrným žákům, takže učiliště přicházelo více v úvahu. Nakonec jsem si vybral obor obráběč kovů, který se mi líbil, protože byl velice kreativní a univerzální. Bohužel se nakonec ukázalo, že to nebude moje parketa. Na učilišti vše v pohodě, v teorii jsem vynikal, na praxi jsem byl spíše průměrný učeň. Ovšem když jsem nastoupil do zaměstnání vše se najednou zlomilo. Ukázalo se, že zkušenosti ze školy mi jsou k ničemu, že praxe je úplně jinde a navíc se ukázalo i to, že nemám takové to přirozené řemeslné nadání.

Nastalo období velkého hledání. Od roku 2008 až do roku 2017 jsem střídal různé pozice. Frézař soustružník, lisař, údržbář. V roce 2010 jsem se osamostatnil a začal bydlet sám v městské garsonce, takže některé práce jsem bral i z pozice „musím“. Aby člověk zaplatil nájem, měl co na sebe, mohl se uživit. atd. Toho roku ale přišel i impuls v podobě tarotových karet, numerologie a hlavně astrologie, která se později stala mým hlavním koníčkem. Od roku 2013 jsem změnil vnímání a začal své štěstí zkoušet i ve službách, konkrétně v obchodech s potravinami. Začal jsem pracovat jako prodavač.

V roce 2014 mě potkalo štěstí v soukromí, poznal jsem svojí dnešní manželku. Nastalo stěhování na Vsetín a zkusili jsme společně spolu bydlet. S tím opět spojeno hledání pracovního místa na Vsetíně. Opět lisař, prodavač, dělník, administrativní pracovník. Nakonec se řešilo i trvalé bydliště, které nám na Vsetíně nebylo umožněno a tak po roce a půl byl návrat do Rožnova. V tu dobu jsem si sedl, zapřemýšlel a řekl si, že nejšťastnější jsem byl na pozici prodavač a tak jsem si dal termín, že od ledna 2017 už chci dělat jen to, co mě baví.

Od roku 2017 se můj život změnil a obrátil k veselejšímu. Nutno dodat, že k tomu pomohla i tzv. Saturnská revoluce, kterou každý člověk zažívá ve 29.5 letech. Poznal jsem skrz astrologii, kdo skutečně jsem, odkud pocházím a kam mířím. Pracuji jako prodavač v menším obchodním řetězci. V březnu 2018 se mi narodil syn Daniel a v září 2018 jsme si s manželkou řekli svoje ANO.