Můj příběh

Příběh, který popisuji, se datuje od roku 2006. Tehdy jsem byl studentem na SŠIEŘ v Rožnově pod Radhoštěm, O dva roky později, přišly spolužačky s tím, které znamení se hodí ke kterému. Tenkrát jsem takovým hláškám moc nevěnoval pozornost, dost možná i proto, že moje sluneční znamení Kozoroha, si potřebovalo tohle vše jak se říká osahat a poznat z praktické stránky. Také jsem tenkrát měl vztah se slečnou narozenou ve Lvu a hlášky typu, že zrovna Kozoroh a Lev se k sobě vůbec nehodí, mě ze začátku spíše od znamení zvěrokruhu odtahovaly. Později jsem si uvědomil, že to všechno má něco do sebe, když jsem pozoroval okolí a vztahy kolem sebe. (pozn. se slečnou ve Lvu to fakt nemělo dlouhého trvání.)

10 LET SVÉHO ŽIVOTA JSEM SE VYLOŽENĚ HLEDAL, SCHYTÁVAL JEDNU RÁNU ZA DRUHOU. zdroj: https://pixabay.com/cs/osoba-ch%C5%AFze-silueta-pry%C4%8D-%C4%8Dlov%C4%9Bk-3556090/

Intenzivnější zážitek ale přinášel spíše moje opakované ztráty zaměstnání. Pracoval jsem jako frézař, soustružník, lisař, skladník, údržbář, prodavač, ale působil jsem také v administrativě či jako dělník ve výrobě. Fungoval jsem v jednosměrném, dvousměnném, třísměnném provozu, zažil jsem si i dvanáctky. Celých 10 let jsem se doslova hledal.

Při přemýšlení, proč se mi tyhle události pořád opakují, mě cesta přivedla k astrologii. Poznal jsem tak sám sebe a ucítil, že vypracovávat lidem osobní horoskopy zrození a poskytovat konzultace, je mým posláním.

Začal se více zajímat o astrologii. Když za mnou dnes přijdou lidé na konzultaci, tak pozoruji, jak se zabývají problémy, které jsem si sám zažil na vlastní kůži, ať to byla práce či vztahy. S odstupem času těch 10 let vnímám jako cennou zkušenost.

Nyní tvořím osobní horoskopy zrození, sdílím různé články či videa, začal jsem se zajímat o veřejné dění v Rožnově pod Radhoštěm, kde bydlím a kam bych rád přispěl svým poznáním vědomého života.

I můj osobní život se dostal do rovnováhy. V listopadu 2014 jsem poznal svou partnerku, se kterou se nám v březnu 2018 narodil syn Daniel. V září tohoto roku jsem se oženil a mám krásný harmonický vztah.

DNES JSEM ŠŤASTNÝ A SPOKOJENÝ ČLOVĚK, NAŠEL JSEM ŽENU SVÉHO ŽIVOTA I PRÁCI, KTERÁ MĚ NAPLŇUJE.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.