Můžeme být kým chceme – část 2 – spisovatel

Moji milí přátelé, dnešním článkem z rubriky Můžeme být kým chceme, představuji další tvořivost, která se mnou byla spjata – spisovatel. Z kraje roku 2013, se mi zalíbila představa, že bych se mohl pokusit napsat svou první knížku. Tehdy jsem již měl nějaké základy z astrologie a prošel si spousty zaměstnáními. Téma o které budu psát, bylo tedy jasné, jak po vztahové stránce poskládat firmu z lidí tak, aby se dlouhá desetiletí udržela na trhu. Cílem této knížky bylo poukázat na to, jak moc důležité jsou vztahy na pracovišti.

Celá knížka je rozdělena na dvě části. V té první popisuji, že každý člověk je originál a že každý má v sobě energii, se kterou se často neumí prodat. Ta energie je vyjádřena přes osobní horoskop zrození, pomocí polarity znamení (tvořivá nebo přijímající), kvality znamení (kardinální, pevná, proměnlivá) a jednotlivých živlů (oheň, země, vzduch a voda). Svou energii a vibraci zde mají zastoupena i čísla, protože každé má svůj význam. Náš první údaj, který dostáváme, je naše datum narození. Proto je tahle první část o poznání kdo jsem.

Druhá část knihy, je už věnovaná člověku, jenž v nějaké skupině či pracovním kolektivu působí. Popisuji zde například, dle slunečního znamení jistý proces vývoje, který s sebou nese určitou kvalitu osobnosti. Zmíněny jsou i například faktory jako štěstí a bohatství.

Kniha se začala psát začátkem ledna 2013. Opět bylo důležité začít, po dlouhých schválení citací, a sbírání informací od vydavatelství, jsem nakonec zvolil cestu knihtisku přes jednu menší firmu ve Zlínském kraji. Světlo světa spatřila 1 června 2013 v nákladech 50 ks. Polovina várky byla během měsíce prodána. Kniha má lepenou vazbu, asi 106 stran a její cena se stanovila na 198 Kč.

Pro zájemce, kteří cítí, že by jim kniha mohla ukázat obzory a inspiraci, je stále k dispozici, zbývá mi doma posledních 5 ks. Další dotisk knihy se neplánuje.

 

Comments

comments