Můžeme být, kým chceme – část 8 – Astrolog

mandala osobního horoskopu zrození. Zdroj: program Nebeský kalendář

Po dlouhé době píšu další díl seriálu Můžeme být, kým chceme. Tentokrát se věnuji koníčku, který se stal v roce 2011 mou životní inspirací a tím je astrologie. O tom, jak jsem se k astrologii dostal, co mi dala a také vzala se rozepisuji v následujícím článku. 

Rok 2008 SŠIEŘ Rožnov p.R. – zde to ve třídě začalo.
Příběh, který mě přivedl k astrologii se začal psát na střední škole. Tenkrát spolužačky Renata Vašutová a Marie Szturcová (dnes Marie Sucháček), přišly do třídy s tím, které znamení se hodí ke kterému. Právě tento bulvární stvol odstartoval první impulsy a zájem o astrologii, i když v té době jsem jí ještě tak intenzivně nevnímal.

Opakovaná ztráta zaměstnání
Snad v branži nenajdeme kolegu, kterého k této vědě přivedly nějaké opakující se problémy. Jsou lidé, jenž se tomu věnují od doby, kdy fyzicky ztratili blízkého člověka, někteří začali kvůli vztahům, u mojí maličkosti to byla ztráta zaměstnání. To co před 10 lety bylo deprimující, dnes vnímám jako obrovský dar a zkušenost. S každým přítelem či tazatelem, jenž přijde na výklad či rozbor, mohu dnes říci, že se znám. V každém tématu, vidím sebe před léty.

Zralost a měnící se okolí
Jenže astrologie s sebou nese i různá úskalí. Pokud se jí začnete věnovat a aplikovat do života. Začne se vám měnit i okolí. Někteří lidé už od vás odejdou, jelikož si s vámi nemají co říci, ne proto, že jste horší či lepší, ale proto, že s touto vědou získává člověk širší nadhled, zralost či zkušenost a to ne každý člověk snese. Takže i zde platí, že je zde něco za něco.

Co je zapotřebí k provozování této vědy
V první řadě notebook a astrologický program, zatím mě osobně stačí program Nebeský kalendář, který se dá stáhnout za několik stovek korun. Potom je to umění kombinovat a porovnávat. Co která planeta nám říká v závislosti na znamení, domě a aspektaci. Jako další vlastnost je rozhodně vytrvalost. Člověk do sebe nenalije všechny ty informace hned, chce to ten tvořit, kombinovat, a začít s rozbory třeba u rodinných příslušníků, aby se získala praxe. Z data narození, přesného času a místa, zjistíte o tazateli vše podstatné.

Comments

comments