Představujeme kroužek věštění s Harry Pottrem

https://www.google.cz/search?hl=cs&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1366&bih=613&q=harry+potter&oq=Harry&gs_l=img.1.0.0l10.1272.2683.0.5646.5.5.0.0.0.0.251.928.0j4j1.5.0….0…1.1.64.img..0.5.922.CY_izRXIp20#imgrc=oHevBzXJ_YXGPM:

Středisko volného času v Rožnově pod Radhoštěm, dává od školního roku 2017 / 2018 do nabídky nový kroužek, který ponese název Věštění s Harry Pottrem. Cestou kroužku, je ukázat pohled na nás samotné, prostřednictvím ducha, ukázat, že každý člověk bez ohledu na věk, může být čarodějem či tvůrcem svého života. Proto bude kroužek určen jak pro děti, tak i pro dospělé. Scházet se budeme od druhé poloviny září a to každý čtvrtek od 17:00 v klubovně číslo 7

Středisko volného času má širokou nabídku kroužků, ať už v oblasti sportu, manuální činnosti, jazykové kurzy atd. Kroužek věštění s Harry Pottrem, pomůže lidem, aby dosáhli harmonii těla a ducha“ říká Jiří Kubják, jenž bude průvodcem kroužku.

Právě ta oblast ducha, je nám většinou skryta, nedokážeme jí vnímat, přes nároky a požadavky dnešní doby. U nás v kroužku se chceme pozastavit od toho každodenního shonu a uvědomit si svou výjimečnost.

S čím si budeme hrát
Razíme poznání, že lidé, by si měli během života HRÁT VĚDOMĚ, bez ohledu na věk. Hrát si budeme s barvami, čísly, planety, pomáhat nám budou pro inspiraci i různé obrázky tarotových karet, ale také přírodní jevy, jako Slunce, vzduch, voda, země. Když potom dovedeme vnímat tyto pomocníky a pochopit jejich významy, tak o čáry a kouzla v našich životech není nouze.

Co kroužek přinese?
Kroužek přinese zdravé sebevědomé lidi, vše co se zde naučí a poznají, lze převést do života. Je to stejné jako přes sportovní kroužky, kde si lidé budují zdravou fyzičku. My se zaměřujeme na zdravé nitro člověka a všichni víme, že obě tyto složky se navzájem potřebují.

Zájemci se mohou hlásit ve Středisku volného času, nebo na e-mailu Jiri.Kubjak@seznam.cz

 

Comments

comments