Logo Rozkvět života


Rozkvět života, je zábavný inspirativní seminář, který vede člověka k sebepoznání. Cestou tohoto projektu je učení se od planet, souhvězdí zvěrokruhu. Prakticky a jednoduše ukázat, jak na nás Vesmír, působí v každodennosti. Seminář se skládá ze čtyř lekcí. Je hezké pozorovat, že čím více se budeme přibližovat (od 1 do 4 lekce), tím bližší bude i každodennost.

1.) lekci, si představujeme pomalé planety (Jupiter, Saturn, Uran, Neptun a Pluto), které nám v každodennosti ukazují, co se s námi děje. U planet se budeme bavit o našich rozhodnutích, originalitě, ale také třeba o tom, jak důležitou úlohu hraje v našich životech čas. Každodennost se zde projevuje v horizontu let či desetiletí.

2.) lekce se věnuje znamením zvěrokruhu. Znamení nám ukazují, jak se situace dějí. Zde si blíže popisujeme každodennost ve stylu, s kým se setkáváme. Tady si povídáme o tom, jak je důležitá spolupráce, že jeden bez druhého nemůže fungovat. Ukazuje se propojenost mezi znameními, ale také, co se máme od každého naučit.

3.) lekce má ke každodennosti nejblíže. Představujeme si totiž tzv. astrologické domy, což je 12 životních etap, které v každodennosti řešíme neustále. Jistě to znáte, každý den např. počítáte peníze, každý den fungujete ve vztazích, v zaměstnání, ve skupině přátel, nebo se každý den něco nového učíte. Není v životě okamžiku, kdy bychom neřešili jednu z dvanácti životních etap.

4.) lekce (závěrečná) nám ukazuje, odkud a kam se máme v životě vydat, abychom dozráli a vyzráli nad životem. Děje se to přes tzv. lunární uzly. Tohle je obzvlášť nádherné povídání, protože nám ukazuje takovou životní dráhu do oblasti, ke které se nyní máme dostat či alespoň přiblížit.