Rožnováci

TÝM BEZ SLABIN. Těchto 21 nezávislých rožnováků šlo do voleb. foto: zroj: Nezávislí rožnováci

Do rubriky Rožnováci budu vkládat příspěvky, které se týkají města ve kterém žiji – Rožnova pod Radhoštěm. Na úvod představuji skupinu Nezávislých rožnováků, kterou vnímám jako bdělou a vědomou skupinu, jenž ukazuje, že politika se dá dělat i jinak. Jsem rád, že jsem součástí tohoto skvělého týmu. 

Nezávislí Rožnováci, je sdružení nezávislých kandidátů, kteří jsou srdcem Rožnováci a hlavou odborníci. Tahle iniciativa, je založena na kvalitě osobnosti, nikoliv na tom, kdo má jaký titul či papír. Sdružujeme a spojujeme město, v našem týmu najdeme podnikatele, odborníky na školství, finance, sport, životní prostředí, kulturu, rodinnou problematiku, astrologii, sociální oblast a další, nerad bych na nějakou zapomněl. Zkrátka jsme lidé různých povolání, když to přeženu tak to spektrum sahá od místostarosty přes podnikatele, až po prodavače v obchodě s potravinami.

Dále je tato skupina nádherně vyvážená. Najdeme zde muže i ženy, mladou generaci v produktivním věku, mladší generaci do 30 let, ale i lidi s nejvíce životními zkušenostmi. 

Důležitým faktorem, co je třeba zmínit, že za námi nestojí žádný magnát ani politická strana, který/á by nás dirigoval/a z hora. Jsme zkrátka nezávislé sdružení, rožnovských srdcařů, kterým není Rožnov pod Radhoštěm lhostejný a moje maličkost je nadšená, že se našla taková to iniciativa. Dnes i děkuji za to, že jsem se neukvapil už někdy ve 20 letech a do komunální politiky, respektive do veřejného dění jsem vstoupil o 10 let později.

 Comments

comments