Srdcovka díl 5 – zlatá éra českého hokeje promítnuta do DS 99-00

zdroj: vlastní foťák

Seriál Srdcovka pokračuje 5 dílem, kdy představuji další kartičky, ze své sbírky. Tentokrát to jsou DS 99-00. Tahle krásná edice (na můj vkus s povedeným dessingem), se datuje do období, kdy zlatá éra českého hokeje byla v plném proudu, což se samozřejmě promítlo i do obsahu balíčků. Pojďme ale pěkně postupně. 

Hokejová sezóna na přelomu milénia, přinesla s sebou pěkné řadové karty DS 99-00. Tvůrci nafotili a vyrobili 196 řadových karet, dva checklisty (kontrolní karty), 14 insertních karet GOALIES a nezapomněli ani na naší reprezentaci pod hlavičkou insertů National Stars.

zdroj: vlastní foťák

Trafiky v Kauflandu i nadále zásobovačem sbírky
Nemohu si pomoci, ale jak už jsem zmínil v minulých srdcovkách. Při kartách DS si vybavím, jak jsem tyto balíčky nakupoval v Kauflandu v trafikách. Škoda že společnost DS či Corfix, již tyto karty nemá k dispozici, stávají se natolik cenné, jako karty od firmy APS. Třeba se jednou dočkáme oživení této nádherné edice.

Na závěr tohoto mini článku, se sluší připomenout ještě insertní karty National Stars. Hráči české reprezentace, zachyceni ve zlatém turnaji století v japonském Naganu. Tento lot insertu nemám kompletní, naopak mám u sebe asi jen 5 či 6 kartiček. Zde jsem jako ukázku vybral kartu Libora Procházky (vpravo) Vladimíra Růžičky (uprostřed), pro něhož to byla poslední reprezentační štace a Martina Ručinského.

zdroj: vlastní foťák

 

 

Comments

comments