Terapie světlem za pomocí tibetské mísy.

https://pixabay.com/cs/d%C3%ADvky-ko%C4%8Dka-strom-slun%C3%AD%C4%8Dko-sv%C4%9Btlo-529013/

Ahoj přátelé, dnes bych s Vámi chtěl sdílet zkušenost s terapií světlem, kterou jsem absolvoval asi před čtyřmi lety. Tato terapie mi pomohla trochu nastartovat veškerou mojí tvořivost a aktivitu, ale také mi pomohla v soukromém životě. Více o tom popisuji v článku.

Vztahy a práce. Jak dál?
Důvod proč jsem vyhledal terapii světlem, se týkal soukromých záležitostí. Období plné změn zaměstnání a bez partnerky, mne donutily najít někde inspiraci, jak dál. Na doporučení od dlouholeté známé, mi do e-mailu přiletěl od ní kontakt na terapii světlem. Řekl jsem si zkusím to.

Energie z tibetských míst mi vibrovala tělem.
Celá terapie mě trvala asi 2 hodiny a že bylo co řešit. Seděl jsem v křesle na na proti mě v tureckém sedu, seděla paní lektorka, jenž kroužila paličkou po tibetské míse. Nikdy bych nevěřil, jak se může rozvibrovaná tibetská mísa plná energie, převést přímo na člověka. Doslova jsem cítil, jak mi energie proudila z levé ruky přes srdce až do pravé ruky. Bylo to pro mě jako pro lajka něco neuvěřitelného.

Po terapii se začaly objevovat postupné změny.
Po terapii jsem za pár dnů ucítil zevnitř nový impuls. Už jsem nebyl tak ustrašený a nesebevědomý mladík. Najednou se mi dostávalo vnitřní síly. Hodně to pomohlo ve vztazích. Dříve jsem se bál oslovit nějakou holku, od terapie jsem s tím neměl problém. Při sezení mi bylo řečeno. „Partnerka je pro Vás připravená, někde čeká, kde si jí vyhlídnete“. Vzpomínám si, že se tenkrát zapátralo i do rodinných vztahů. Tady paní lektora přesně vystihla situaci a s odstupem času se naplnila její prognóza v rodině. Asi do roka od terapie, jsem se pak seznámil se svou životní partnerkou. Za což děkuji.

Oblast zaměstnání se formovala delší dobu.
Daleko delší dobu, měl efekt po terapii z hlediska zaměstnání. S odstupem času mě napadá, že to možná bylo způsobeno i tím, že jsem nechtěl sám sobě naslouchat a při každé ztrátě zaměstnání, jsem bral hned to, co bylo po ruce. Z materiálního hlediska je to v pořádku běžné, protože každý se máme nějak živit. Z hlediska vývoje duše je to nesmysl, jelikož naše těla, energie, vibrace, či povaha není nastavena na každé zaměstnání. My sice můžeme být kým chceme, ale ruku na srdce, k tomu potřebujeme mít i své nástroje k použití. Pro příklad, asi těžko z vás bude horník, když vaše tělo disponuje 60 kg. váhy, hubené postavy a 170 cm. výšky.

Tak či onak. Terapie světlem mi ukázala nové obzory, inspiraci a radikálně to podpořilo mojí tvořivost. Stačilo jen jediné. Poznat, kdo skutečně jsem.

 

 

Comments

comments