Úvod do astrologie

Zdroj: vlastní foták

Ahoj všem přátelům a příznivcům. Tímto článkem zahajuji novou etapu tvořivosti v rubrice astrologie. Zde vám budu postupně představovat, jak nám astrologie může pomoci v životě. Budu se snažit o astrologii psát články tak, aby to pochopila co největší veřejnost, bylo to srozumitelné. Občas nahraji i nějaké video. Co tedy o astrologii na úvod říci. 

Astrologie je systém a řád, který nám umožňuje propojit dění ve Vesmíru s pozemským životem. Není to nic jiného než porovnávání okolností, co se děje na obloze a co se děje v reálném životě.

K tomuto porovnání, nám pomáhají planety, znamení zvěrokruhu, astrologické domy, aspekty 

Jednoduchá pomůcka
Planety – ukazují co se děje
Znamení zvěrokruhu – ukazují charakter, jak se to děje
Domy – ukazují, ve které životní oblasti se děj odehrává.
Aspekty – ukazují náročnost situace.

Jak se tohle projevuje na člověku
Každý z nás má datum narození, přesný čas a místo narození. Na základě těchto údajů, se dá sestavit osobní horoskop zrození, který je takovým jízdním řádem života. Ukrývá naše talenty, dispozice, ale i oblasti, v niž budeme vystavení různým zkouškám.

Příklad
Zde je osobní horoskop zrození člověka

Zdroj: vlastní foták

Z tohoto obrázku horoskopu vyčteme o daném člověku všechno. Jakou má povahu, jaké vrozené dary si do života přináší, kde bude podroben zkouškám, jak se mu bude dařit ve vztazích, v zaměstnání, kolik bude mít přátel, jak na tom bude finančně, jak bude přistupovat ke vzdělání a spousty dalších etap lidského života.

Takže ti z Vás, kteří by chtěli poznat z osobní horoskopu, kdo skutečně jste, máte tu možnost a jsem k službám. Jelikož pokud si člověk uvědomí, kým skutečně je a dokáže své přednosti uvádět do života, je potom ten samotný život šťastnější a veselejší.Comments

comments