Vaše každodenní činnosti se odražejí i ve vaší auře

zdroj: vlastní foťák

Jako jubilejní třicátý článek, jsem se rozhodl s vámi sdílet skutečnost, jak opravdu každodenní záležitosti a činnosti, se dokážou projevit i na vašich energetických tělech. Vše co děláme, vnímáme, či jak vystupujeme, se od nás i odráží do okolí. O tom, jak zjistit pokroky duchovního rozvoje, nádherně vypovídá, naše aura, kterou máme všichni bezprostředně kolem sebe.

Aura se tvoří za pomocí systému našich čaker.
Čakry jsou centra, která máme uloženy na našem éterickém těle. Skrze čakry a energetické kanály, pak do těla proudí životní energie tzv. prána. Po éterickém těle, se dostává na tělo astrální, kde jsou shromažďovány veškeré naše prožitky, jak minulé, tak i současné. Celou tuhle soustavu těl, pak obaluje ještě tělo mentální a až potom se dostáváme k tělu fyzickému. Takže spolupráce všech těchto těl, prožitků, činů a vystupování, potom kolem nás vyzařuje auru.

Jak se dá aura zjistit
Na měření aury existuje přístroj, kde přiložíte svou levou ruku na takovou podložku se spousty puntíků, které snímají vaše energetické dráhy. Po dvou minutách ruku sundáte s přístroje a ten vyhodnotí stav vašich jednotlivých čaker a ukáže barvu vaší aury.

Stručný popis podle barvy aury
červená – mívají lidé, kteří jsou materiálně zaměření, kteří pracují s hmotou, manuálně, lidé jenž vychází z reality a pevné půdy pod nohama.

oranžová – oranžově „svítí lidé“ jen jsou soutěživí, průbojní a mají tendenci si život užívat a bavit se. Může tu být i silná sexuální energie.

žlutá – žlutá barva jsou lidé velice tvořiví a kreativní, mohou působit velice komunikativním dojmem. Ze své vlastní zkušenosti mohu popsat, že žlutou auru jsem měl, když jsem pracoval jako prodavač v potravinách.

Moje první zkušenost s focením aury. Zde vidíte oranžovo žlutou auru. Z pravé strany fotky informace přichází, z levé strany fotky odcházejí. Levá strana už naznačuje mírně světle zelený pruhu, což dokazuje, že jsou civilní práci prodavače, dělám z lásky a se srdcem na dlani. zdroj: vlastní foťák.

Zelená – když kolem člověka uvidíte zelenou auru (pokud jste jasnovidní), tak poznáte, že cokoliv tento člověk dělá, tak to dělá ze srdce, nikoliv proto, že musí. I tato barva je o prožitcích, ale tyhle jsou daleko procítěnější a jemnější. Lidé to jsou společenští, bystří, klidní.

Modrá – lidé s moudrou barvou, tzv. jsou zaměřeni už více umělecky, duchovně. Dbají na své vyjadřování, mají tendenci a potřebu, projevit se na veřejnosti, třeba právě uměleckou tvorbou.

Tmavě modrá / indigová – tito jedinci mají velice dobře otevřené tzv. třetí oko a jsou vysoce intuitivní. Povahově jsou ti velice klidní a mírumilovní lidé, častokrát umělecky založení.

Fialová – lidé teoreticky založení, většinou už tvoří něco spirituálního, rozvíjejí se duchovně, bývají jasnovidní a mají vytříbené charisma. Také se zde začíná objevovat první éteričnost, jemnost, křehkost.

Bílá – bílou barvou celý duchovní vývoj z hlediska aury končí, tady už je neomezená představivost a vnímání jiných dimenzí s hlubokým smyslem pro transcendenci čili přeměnu z něčeho přežitého k novému. Takovou auru měl už jen Ježíš Kristus.

Moje osobní zkušenost s focením aury

Focení z 9.4. 2016. Zde se mi aura začala červenat. To proto, že v tento rok jsem působil na pozici v administrativě. Jinak tvořivost v podobě žluté barvy taky nechyběla. zdroj: vlastní foťák

Z focení dne 9.4.2016 mám ještě jeden neuvěřitelný zážitek. Téměř všechny čakry byly poměrně krásně v rovnováze. viz obrázek níže.

zdroj: vlastní foťák

Třetí a zároveň poslední měření aury, jsem absolvoval 24.9.2016, Tenkrát se ukázala již zmíněná fialová aura

Focení z 24.9.2016 fialová barva z obou stran. Nad hlavou vlevo si lze povšimnout žlutého světla – tuto energii už popisujeme, jako svatozář. zdroj: vlastní foťák

ačkoliv se ukázal asi za půl roku obrovský pokrok, tak se rapidně pozměnila i tabulka energetických stavů čaker. Červená rapidně stoupla. Ukázalo se, že stojím pevně nohama na zemi a jsem schopen tvořit díky fialové barvě spiritualitu ve hmotě. Jen zlepšit to prožívání, jak ukázala zelená, čili 4 čakra, ta byla docela oslabená.

zdroj: vlastní foťák

 

 

Comments

comments