Znát svůj osobní horoskop zrození je velice důležité.

https://pixabay.com/cs/kr%C3%A1sn%C3%A1-holka-v-parku-2003647/

Datum narození, přesný čas a místo zrození. Pouze tyto tři údaje stačí k tomu, abychom poznali jízdní řád života. Zjistili, copak nám život rozdal za karty, jaké v  sobě máme dary. Přečetli, poodstoupili stranou a zamysleli se (jako např. tato půvabná dívka na obrázku) nad sebou samým. Jak efektivně proměnit své dary a schopnosti do reality života a v čem všem mi osobní horoskop pomohl. O tom se rozepisuji níže.

Sebepoznání
To nejpodstatnější, co mi osobní horoskop přinesl, bylo poznání sebe sama. Kdo skutečně jsem. Věřím, že existuje spousty směrů a cest, o kterých říkáme, že jsme poznali sebe sama. Osobně ovšem neznám nic věrohodnějšího a efektivnějšího, než vlastní osobní horoskop zrození.
Z pouhého data narození, přesného času a místa zrození, je možné mít vypracovaný scénář života. To jakou roli v něm budeme hrát, si již volíme my sami. Neznamená to, že když mám v horoskopu plno těžkých aspektů, že je vše na dvě věci a nic se s tím nedá dělat. Právě naopak, dobrých 92% informací z horoskopu můžete ovlivnit svobodnou volbou či rozhodnutím.

Kdo skutečně jsem
Od sebepoznání se poté odvíjí i vlastní duch, nebo chcete-li energie, kterou v sobě člověk má od svého prvního nádechu. Ta ho provází po celý život, jen je velice smutné, že většina z nás o ní neví, neumí jí proměnit v život, či naopak se jí dokonce bojí. Tohle vše je spojeno v nedůvěru v sebe sama. I když můžete být třeba velice pevný a vytrvalý člověk, zvyklý si jezdit ve svých zarytých životních kolejích, nebo naopak ve vás dřímá průkopnický duch, ambice či iniciativa, tak tohle a mnohem více, mohou být jedny z darů, na které vaše duše či nitro čeká, kdy je začnete používat.

mandala osobního horoskopu zrození. Zdroj: program Nebeský kalendář

Nebát se projevit svou originalitu
Přes osobní horoskop zrození jsem se naučil projevovat své dary a svou originalitu. Dnes už vím, že kým skutečně jsem. Znám svou přijímající polaritu znamení, dovedu mít smysluplné ambice díky silně obsažené kardinální kvalitě znamení. Silný živel vody mi propůjčuje intuici, vnímavost a citlivost. Tohle vše dovedu v životě uplatnit a uvést do chodu.

Od karmy k dharmě
Přiznám se, že daleko dobrodružnější práce, i když s častými životními ránami nebo převraty, jsou záležitosti karmického charakteru, pro které jsme si sem přišli, abychom je prožili a to proto, že naše duše si potřebuje zažít tu danou zkušenost. Např. to může být častá změna zaměstnání, někde se trápí ve vztazích, které mu nevyhovují, nebo je dlouhodobě sám. Třetí člověk například řeší finanční záležitosti. Témat je mnoho a bývají naší učební látkou, abychom se přes ně dokázali přesunout do pozice dharmy. Do pozice, kdy vše co děláme a činíme, provádíme s radostí, zkušeností a třeba i s určitou zralostí, kterou časem získáme.

Pro ty z vás, jenž hledáte sebe sama, hledáte se v životě, a cítíte, že potřebujete nějaký životní směr a přiznejme si, je nás takových obrovská většina. Tak z vlastních prožitků a zkušeností mohu doporučit osobní horoskop zrození, jako nejefektivnější a praktický způsob, jak uchopit svůj život a proměnit ho v radost a naplnění.

 

 

Comments

comments